" عکس شاهد قسم خورده ی هر آن چیزی است که در معرض دیدش قرار می گیرد. چیزهایی که در خور تعامل با واقعیت های زندگی هستند. واقعیتهایی که نه در قلمرو هنر نه در قلمرو توصیف بلکه در قلمرو آن شکل جدید ارتباط میان انسان و انسان قرار دارندو اینک شادمانه فضای خالی میان انسان ها را پر می کند".
الیزابت ایستلیک | ۱۸۵۳

درباره نیمکت

پیشینه ی فعالیت استودیو نیمکت به سال ۱۳۸۳ برمیگردد. اما از سال ۱۳۹۲ به طور جدی توسط فرزاد باقرزاده با گرایش عکاسی معماری و تبلیغاتی در تهران آغاز به کارکرد. در نهایت نام استودیو تخصصی عکاسی معماری و صنعتی نیمکت در سال ۱۳۹۸ در مرکز مالکیت معنوی ایران به ثبت رسید. درحال حاضر در بزرگترین مراکز اقتصادی ایران، مانند: تهران، مشهد، شیراز، کیش و کرج مشغول به ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

یکی از افتخارات ما، همکاری با برندهای بنام در حوزه معماری، املاک، صنعت هتلداری و مجموعه های بزرگ صنعتی در حوزه مبلمان، و محصولات مرتبط با منزل، که نام برخی از آنها را می توانید در سایت ببینید. صاحب امتیاز و عکاس این مجموعه فرزاد باقرزاده است. ایشان دانش آموخته ارتباط تصویری در مقطع کارشناسی از دانشگاه فردوس مشهد و کارشناس ارشد عکاسی از دانشگاه هنر تهران، عضو انجمن عکاسان ایران، عضو انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و همچنین عضو انجمن بین المللی عکاسان معماری مستقل می باشد.


نقطه عطف کار ما در حوزه عکاسی معماری و تبلیغاتی، تمرکز روی خلق تصاویری با رویکردی نو به فرهنگ و هنر معاصر همراه با آموخته های آکادمیک است، در عین حال تیم ما همواره در تلاش است تا به شما و تمام عزیزانی که در این حوزه نیاز به خدمات عکاسی با استانداردهای لازم رو دارند، کمک کند تا:

1- به شناخت بهتری از نقاط قوت تولیدات و خدمات خود برسید.

2- ماهیت جدیدی از زیبایی آثار و تولیدات خود را به چشم ببینید.

3- و در نتیجه متمایز از سایز رقبا، با تمرکز بر خصوصیات منحصر به کار به جامعه هدف معرفی شوید.


به یاد داشته باشید هر عکسی می تواند دارای کیفیت بالا و تابع اصول اولیه زیباشناسی در عکاسی باشد. اما لزوماً نمیتواند ویژگی های انحصاری تولیدات و خدمات شما را در جامعه هدف معرفی کند. در نیمکت هر مشتری، ما را به چالش های جدید در حوزه عکسبرداری دعوت می کند. تا به اتفاق یکدیگر هنرمان را محک زنیم و مفتخریم به ارائه عکس هایی با ادبیات منحصر به فرد و اثری در خور نگاه هنرمند. ما در تمام طول این سالها سخت تلاش کرده ایم و اکنون در اندیشه جهانی شدن هستیم.

و در پایان امیدواریم بتوانیم اعتماد شما را به شایسته ترین شکل، و با ارائه بهترین خدمات پاسخگو باشیم. درصورت تمایل می توانید به بخش گالری در سایت مراجعه و از کارهای ما بازدید نمایید و با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود از طریق راه های ارتباطی زیل ما را در این راه یاری نمایید. اطمینان داشته باشید نیمکت، مکانی امن و جایگاهی آرام برای تبادل فرهنگ ها میان ما و شماست.

نشانی کرج: گلشهر، خیابان شهید برخورداری ، اولین تقاطع سمت راست ، ساختمان ارکیده ، پلاک 20 ، واحد 5
تلفن تماس: 09129467296 | 09126662862

FA
EN FA