خدمات استودیو نیمکت

استودیو نیمکت بر پایه رسانه و هنرهای دیداری با موضوع عکاسی معماری در روزگار کنونی فعالیت می کند. عکاسی از عناصر معماری و فضای حاصل از آنها نیازمند به درک معماری، بینش بصری و نیز سواد تبلیغ است؛ لذا مانند سایر محصولات ‘هنر و رسانه’ از مراحل آماده سازی (پیش تولید)، اجرای پروژه (تولید)، ویرایش و تحویل ( پس از تولید) تشکیل شده. در این صفحه به بخش هایی از خدمات عکاسی معماری جهت آشنایی شما عزیزان با مراحل خلق و تولید تصویر اشاره می کنیم. ما در استودیو نیمکت تصویر را به عنوان یک ‘ابژه ی’ زیبا در خدمت هنر و تبلیغ می شناسیم؛ لذا در عکس به دنبال افزودن یک ارزش مضاعف، به فضای معماری هستیم و اغلب از مستند سازی. و یا انعکاس سه بعد در قاب دو بعدی پرهیز می کنیم. برای دست یافتن به این مهم از اندیشه هایی پیروی می کنیم که به ما اجازه هر تصمیمی در تولید عکس را می دهند. اقداماتی که شامل: نورپردازی فضا، تغییرات جزئی در دکوراسیون، ویرایش و حتی کولاژ در تصویر می شوند. لذا در خدمات عکاسی معماری، حفظ ارزشهای فضا و اندیشه ی معمار به طور ثابت لحاظ می گردد.

اهمیت نورپردازی در عکاسی معماری

Original Image
Modified Image

اهمیت ویرایش در عکاسی معماری

Original Image
Modified Image
Card image cap

نمای جزئیات در عکاسی معماری به ظرافتهای نهفته در فضای معماری و دکوراسیونمحیط های داخلی اشاره می کند. عموما این مایه برای معرفی و نمایش تجهیزات دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد.

Card image cap

نمای متعارف در عکاسی معماری، چهارچوبی طلایی جهت کادربندی های هنرمندانه را فراهم می کند. این نمایه رایج ترین قاب عکاسانه در تمام شیوه های عکاسی معماری و دکوراسیون داخلی می باشد.

Card image cap

با رشد تلفن های همراه ، علاقه مندان به عکاسی ب نماهای پانوراما بیش از گذشته آشنا شدند. این نمایه در فضاهای معمارانه از پوشش بصری و استناد بیشتر برخوردار است.

Card image cap

نمایه 360 درجه از بخش های فنی ونرم افزاری در حوزه ی عکاسی تشکیل شده است. این نمایه فارغ از ابعاد زیباشناسی به معرفی فض در زوایای 360 درجه می پردازد. برای مشاهده یک تصویر 360 درجه اینجا کلیک نمایید.

___مراحل و شرایط کاری در استودیو نیمکت___

گردش کاری در یک استودیو عکاسی شامل مراحل پیش تولید ، تولید ، و پس از تولید می گردد. دقت عمل در ارزیابی پروژه و تدارک لازم در پیش تولید ، به تسهیل و کیفیت در مرحله ی تولید و پس از آن کمک شایان می کند. میانگین زمان در یک جلسه ی عکسبرداری 7 الی 8 ساعت می باشد که ویرایش آن 4 الی 6 روز به طول می انجامد.

ارزیابی پروژه ها و نیازها
انعقاد توافق نامه
دریافت 50% پیش پرداخت
نصب و راه اندازی تجهیزات عکاسی
شروع جلسات عکسبرداری
ویرایش و ادیت تصاویر
دریافت الباقی پرداخت و ارسال
ارزیابی پروژه ها و نیازها
انعقاد توافق نامه
دریافت 50% پیش پرداخت
نصب و راه اندازی تجهیزات عکاسی
شروع جلسات عکسبرداری
ویرایش و ادیت تصاویر
دریافت الباقی پرداخت و ارسال
برخی از مشتریانی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

___جغرافیای فعالیت های نیمکت تا به امروز___

عکاسی معماری از مرز و محدودیت ها عبور می کند و مانند سایر هنرها از گویشی جهانی و قابل درک برای مردم برخوردار است.استودیو نیمکت افتخار فعالیت در اغلب مراکز اصلی معماری ایران عزیز را داشته است.این مراکز نه تنها نماینده ی معماری اصیل ایران هستند بلکه آثاری از اندیشه های معماری معاصر را نیز در خود جای داده اند.

خراسان رضوی و جنوبی

کیش

تهران و کرج

اصفهان

شیراز

___دارای مجوز رسمی از :___

برای آگاهی از تجهیزات استودیو نیمکت در عکاسی معماری اینجا کلیک کنید.
FA
EN FA